U unaprijed odiranom susretu 9. kola 2. HRL – jug za seniorke rukometašice Marine Kaštela slavile su protiv Splita rezultatom 31:24. Time su Kaštelanke zaključile kalendarsku godinu i jesenski dio prvenstva.

Split – Marina Kaštela 24:31 (10:13)

Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ivan Grbavac (Makarska), Siniša Ravlić (Vrgorac)
Igrač utakmice: Anita Olujić (Marina Kaštela)

Uvjerljivu pobjedu ubilježile su Marinke u posljednjem susretu prvog dijela prvenstva. Međutim, do rezultatskog odmaka došlo je ponovo u drugom poluvremenu. Prvi dio utakmice protekao je u međusobnom nadmetanju koji je išao pogodak za pogodak u rezultatski izjednačenoj utakmici. Marina se pri 5:5 uspjela odgurnuti na 9:6, ali su Splićanke to čak uspjele preokrenuti na 10:9. Kaštelanke ipak na poluvrijeme odlaze s prednosti od 13:10 te u nastavku utakmice drži razliku od tri pogotka. Sredinom drugog dijela uspješno odlaze na +6 i njihova prednost raste do čak devet razlike. Pred kraj utakmice Splićanke uspjevaju ublažiti poraz.

Najaktivnija igračica Marine bila je ponovo Anita Olujić koja je ovog puta zabila čak 13 pogodaka, a standardno ju je pratila Irena Kragić sa sedam pogodaka. Kod Splićanki Čulić je zabila sedam, a Tihana Balić pet pogodaka..

Split:Čulić (7), Petrović, Milavić (2), Prnjak (3), Kutleša, T. Balić (5), Lerotić (1), Križanac, Bekan (3), Bužančić, Rukavina (3), Šećerović, V. Balić. Trener: Ivan Mlačić

Marina Kaštela:Nikolić, Pelivan (2), Olujić (13), Strmečki (4), Kragić (7), Šerić, Pintar (1), Maleš, Karanušić (2), Prnjak, Bradarić-Šljujo, Papak (1), Lučić, Varnica, Lijić (1), Kapović. Trener: Zvonko Papak