U osmom kolu košarkaške Premijer lige Šibenik je u Kaštelima nastavio pobjednički niz nadvladavši Ribolu Kaštela rezultatom 70:63. Od ostalih rezultata izdvajamo tijesnu pobjedu Škrljeva kod zaboka, bilo je 66:65.

Ribola Kaštela – Šibenik 63:70
(12:24, 20:13, 16:24, 15:9)
Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Josip Jurčević, Martin Vulić, Leo Roglić
Igrač utakmice: Krešimir Radovčić (Šibenik)

Šibenčani nastavljaju svoj pobjednički niz. Ribola Kaštela nije mogla zaustaviti razigrane goste iako su u dvije četvrtine postigle više koševa od gostiju. Od početka utakmice Šibenik je imao vodstvo, najbliže što je domaćin došao bilo je pred sam kraj prvog poluvremena pri rezultatu 35:33. No, od početka drugog poluvremena ponovo raste tempo gostiju koji bježe na nedostižnih petnaest razlike. Tek je pred kraj utakmice Ribola uspjela otopiti prednost, ali se ipak zaostatak zadržao na -7.

Četiri Šibenčanina postigla su preko deset koševa, dok je kod Ribole samo Došen dao više od deset koševa. U sljedećem kolu Ribola gostuje kod Škrljeva.

Ribola Kaštela: Kljajić (8p, 2a, 3s), Mikulić (1a),Rhymes (10p, 1a, 6s), Karanušić, Pruže, Došen (18p, 4a, 2s), Galić (7p, 1s), Mandić (10p, 3a, 4s), Đugum (2p, 2a, 1s), Živković, Roso (1a, 1s), Šipić (8p, 2a, 6s). Trener: Luka Žitko

Šibenik:Radovčić (12p, 5a, 8s), Šarić (1s), Vitali (13p, 2a, 4s), Gulin, Bašić (12p, 5s), Bundović (6p, 1a, 2s), Pandurić (14p, 2a, 4s), Jelić, Mileković (5p, 2s), Nakić (8p, 3a, 3s), Klepo, Paić (1s). Trener: Vladimir Anzulović