Desetim kolom 1. HRL – jug za seniore zaključena je kalendarska godina. Ribola Kaštela jesenski dio prvenstva završava porazom od Mladog Rudara (29:22), a tako bi se, nažalost, moglo okarakterizirati i njihov dosadašnji pokušaj za brzi povratak u Premijer ligu.

Mladi Rudar – Ribola Kaštela 29:22 (14:10)

Labin, dvorana SC Franko Mileta
Suci: Dražen Gladović (Virovitica), Goran Volenik (Virovitica)
Igrač utakmice: Fran Mileta (Mladi Rudar)

Protiv vodeće ekipe prvenstva Ribola Kaštela nije uspjela upisati bodove. Iako su veliki dio prvog poluvremena vodili, pred kraj domaćin preokreće rezultat da bi u nastavku zaključili uvjerljivu pobjedu. Ribola je preuzela vodstvo pri rezultatu 2:2, a od 9:9 domaćin radi seriju 5:1 te s četiri pogotka razlike odlazi na predah. U drugom poluvremenu Ribola je bila nadomak izjednačenju kod 16:15, ali tada nastupa nova serija domaćih od 7:0 i tako praktički rješava pitanje pobjednika. Do kraja je domaćin povisio i na devet razlika, no gosti su s dva pogotka u završnici ublažili ionako već bolan poraz.

Sljedeća utakmica Ribole već je u srijedu u 19:30 sati kada igraju polufinale Regionalnog kupa protiv Hrvatskog Dragovoljca.

Mladi Rudar: Vlačić (2), Derossi (2), Dukić (2), Mileta (7), Banović (1), Lovrinović (5), Šehić (3), Štingl, Ratkajec (4), Ružić, Bučaj, Kostić (2), Ćopić, Griparić (1). Trener: Boris Milevoj

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić (1), Čorić (7), Pavlov, Šolić (2), Javorčić, Papić (1), Bujas (6), Galić, Šegrt, Vujičević, Andabak, Mikas, Krokar (5), Grabić, Milas. Trener: Davor Bujas