ODBOJKAŠKI KUP
Kaštela Cemex prvi je finalist odbojkaškog Kupa za seniorke! U uzvratnoj utakmici protiv Marine Kaštela, Malene su slavile istim rezultatom kao i prije tjedan dana (3:1) i tako zasluženo stigle do finala.

Marina Kaštela – Kaštela Cemex 1:3
(25:21, 19:25, 20:25, 22:25)
Suci: Bojan Brlas, Domagoj Niessner

Marina Kaštela ispala je iz obrane za naslov osvajačica Kupa. U drugoj polufinalnoj utakmici izgubile su od gradskog rivala istim rezultatom kao i u prvoj utakmici.
Marinke su ponovo povele u prvom setu, imale su kontrolu nad utakmicom, međutim, uporne Malene s tri uzastopna osvojena seta preokreću sreću na svoj mlin. Ključni set odigrao se nakon 1:1, a Kaštela Cemex uspjele su nakon tijesnog otvaranja pobjeći na nekoliko poena razlike i osvojiti drugi set koji ih je automatski gurnuo u finale. Na kraju nije bilo ni potrebno osvojiti treći set, no zasluženo on odlazi na stranu semafora Kaštela Cemexa za njihovo veliko slavlje.
Malene će najvjerojatnije u finalu igrati protiv zagrebačke Mladosti koja protiv Osijeka brani prednost od 3:0..