Košarkaši Škrljeva u devetom kolu Premijer lige nanijeli su Riboli Kaštela najteži poraz ove sezone. Bilo je čak 38 razlike u visokoj 117:75 pobjedi domaćina.

Škrljevo – Ribola Kaštela 117:75
(29:19, 25:9, 33:23, 30:24)

Čavle, dvorana Mavrinci
Suci: Denis Hadžić, Jelena Tomić, Antun Toni Reić
Igrač utakmice: Antonio Boban (Škrljevo)

Blijedu partiju odigrala je Ribola Kaštela na gostovanju kod Škrljeva. Bilo je čak 38 razlike za domaću ekipu koja se novom pobjedom smjestila na bod ispod vodećeg dvojca prvenstva. Škrljevo je uspostavio ritam još u prvoj četvrtini, a u drugoj dionici razlika je iznosila preko 20 poena zaostatka. U drugom poluvremenu bilo je čak 44 poena prednosti nad Kaštelanima kojima je nedostajala pomoć s klupe. Naime, prva petorka postigla je samo četiri koša manje od prve petorke domaćina, dok je broj koševa igrača s klupe bio presudan – 56:18.

Za goste su najviše pokušavali Mandić i Galić sa pola postignutih koševa, a kod domaćih su se najviše istakli Boban, Konjević i Barnjak koji su pojedinačno postigli više od 15 koševa.

Škrljevo:Štemberger (4p, 6a, 4s), Ušić (14p, 5s), Barnjak (16p, 4a, 1s), Boban (19p, 2a, 2s), Hrnjkaš (6p, 1s), Perković (7p, 4a, 5s), Konjević (17p, 3a, 3s), Radunić, Furlan (7p, 1s), Janc (13p, 7a, 2s), Vranković, Stipčić (14p, 6a, 4s).

Ribola Kaštela: Kljajić (4p, 5a, 4s), Šamadan (6p, 2s), Mikulić (1p),Rhymes (3p, 1a, 2s), Pruže (2p), Došen (7p, 3a, 1s), Galić (17p, 1a, 3s), Mandić (19p, 2a, 5s), Đugum (10p, 2a, 1s), Živković (5p, 2s), Roso (1p).