Rukometaši Umaga plasirali su se u četvrtfinale rukometnog Kupa pobijedivši Ribolu Kaštela rezultatom 30:23. Utakmica je u prvom poluvremenu bila izjednačena, a u drugom je Umag pobjegao na nedostižnu razliku te zasluženo prošao dalje.

Ribola Kaštela – Umag 23:30 (12:12)
Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ivica Glavinić (Metković), Mile Veraja (Metković)
Igrač utakmice: Vlado Matanović (Umag)

Ribola Kaštela nije mogla preko Umaga. U utakmici protiv premijerligaša domaćin se odlično borio u prvom poluvremenu u kojem se doslovno igralo pogodak za pogotkom. Uglavnom je Ribola lovila rezultat, ali u par je navrata protivnik bio taj koji je bio u zaostatku. Utakmica se prelomila u drugom poluvremenu pri rezultatu 15:14. Tada gosti rade seriju 6:2 i bježe na teško dostižnih pet razlike. Još su se k tome pridodale ozljede domaćih igrača Krokara, Milasa i Čorića, a mlađe snage ipak nisu mogle popratiti tempo. Goste je do pobjede predvodio Matanović s čak jedanaest pogodaka, od toga sedam iz sedmeraca, te Nikola Šolić s osam pogodaka.

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić, Čorić (4), Pavlov, Ivanda (3), Krokar (3), Javorčić (6), Papić, Bujas, Galić, Kovačević (2), Šegrt, Tukić (1), Vujičević (2), Mikas (1), Milas (1). Trener: Davor Bujas

Umag: Koler (2), Maros, Horozović (4), Šolić (8), Matanović (11), Milinković, Beliga (1), Maršan (3), Slavić, Gorenac, Bura (1), Sinčić. Trener: Boris Lisica