Po povratku sa zimske stanke Hrvatski Dragovoljac uspio je svladati Ribolu Kaštela  u 11. kolu 1. HRL – jug rezultatom 24:20. Ovom pobjedom gosti su iskoristili remi Mladog Rudara s čela ljestvice pa je tako pooštrena borba za naslov, a Ribola će svoje bodove tražiti negdje drugdje.

Ribola Kaštela – Hrvatski Dragovoljac 20:24 (7:13)
Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Tomislav Cindrić (Osijek), Robert Gonzurek (Osijek)
Igrač utakmice: Dino Banović (Hrvatski Dragovoljac)

U derbiju kola Ribola Kaštela nije uspjela slomiti gosta iz Dugog Rata. Tijekom cijelog susreta gosti su vodili, no Ribola je u nekoliko navrata propustila uzeti susret u svoju korist i odvesti rezultat u drugom smjeru. Prvo poluvrijeme bilo je izjednačeno, gosti bi poveli, domaći izjednačili, ali se pred kraj poluvremena Dragovoljac ipka uspio odlijepiti na visokih šest razlike. U drugom poluvremenu bolja igra Ribole dovodi ih do pred izjednačenje (16:17 i 18:19), ali niz propuštenih prilika, između ostaloga i dva neiskorištena sedmerca u tom razdoblju, koštale su domaćina izjednačenja te i mogućeg vodstva. Gosti se do kraja odvajaju i zasluženo pobjeđuju.

Ribola Kaštela: Pepur, Ilić, Milas (3), Pavlov, Ivanda (3), Bilokapić, Krokar (4), Javorčić (4), Papić, Bujas (1), Galić, Kovačević (3), Ćorić (1) Šegrt, Vujičević (1), Mikas. Trener: Davor Bujas

Hrvatski Dragovoljac: Glavaš, Perić, Generalić, Klarić (1), Ercegović, Banović (8), Galiot (2), S. Maleničić, Kutleša (1), Grgat, Vukasović, Jakeljić (4), Plazibat (5), Pocrnja, M. Maleničić, Urličić (3). Trener: Frane Pleić