Pobjedom nad Štafilićanima u derbiju 11. kola ekipa Vinišća ostala je i dalje na čelu tablice, istina s utakmicom više od Marine Kaštela koja zaostaje samo jedan bod. Titulu prvaka 1. dijela prvenstva, nažalost samo utješnu, igrači Vinišća ponijeli su sasvim zasluženo dobrim igrama tijekom svih 11. kola, ekipa koja je uglavnom sastavljena od dosta iskusnih igrača od kojih neki mogu igrati i u ligama veterana pomladila se i osvježila s nekoliko mladih igrača rezultat čega je i čelna pozicija na tablici.

Zadnje kolo 1. dijela igrači Vinišća zaključili su pobjedom nad Štafilićanima, a minimalnu prednost krajem prvog poluvremena donio im je Pavić. Izjednačena igra nastavljena je i u drugom dijelu, sve do posljednje minute prednost Vinišća bila je minimalna, međutim u jeku napada Štafilićana Cikojević iskorištava grešku obrane protivnika i povećava na 4:2 a Grgić u posljednjim sekundama samo stavlja točku na 'i' za pobjedu svoje ekipe.

Prvi pratitelj Marina Kaštela trebao se dobrano pomučiti kako bi pobijedio borbene momke iz Marine iza kojih je serija od pet pobjeda za redom. Cijelo prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri obiju ekipa, Marina Kaštela bi povela, protivnik bi uspijevao izjednačiti pa tako dva puta. Početkom drugog dijela Jurić dovodi Marinu Kaštela u vodstvo a Burilović nekoliko minuta kasnije postavlja konačan rezultat od 4:2. Momci iz Marine pokušavali su do kraja utakmice promijeniti rezultat u svoju korist ali bez uspjeha.

Branitelji naslova Školjke 'Katić' imali su malih problema s ekipom Mladeži HDZ-a samo prvih 20-ak minuta, međutim na odmor se, zahvaljujući dva brza pogotka ipak otišlo s pristojnom prednošću. U nastavku je na terenu postojala samo jedna ekipa, prednost 'Školjkaša' iz minute u minutu rasla je, ponajviše raspoloženom Juri Bašiću strijelcu pet pogodaka.

Svako malo ekipa FC Bonita priredi nam neko iznenađenje, ovog puta zabilježili su visoku i uvjerljivu pobjedu protiv iskusnih Solinjana, za što su, uz dobru igru cijele ekipe najzaslužniji strijelci Matijević (2), Mornar i Đikić.

Najneizvjesniju utakmicu vidjeli smo u derbiju donjeg dijela tablice, ekipi Sv. Kajo niti prednost od 5:2 iz 36. minute nije bila dovoljna za pobjedu. Naime, u zadnje četiri minute momci iz ekipe CB 'Arka' uspjeli su im preko Sumana, Zorića i Bašića utrpati četiri pogotka u mrežu i ostvariti svoju treću pobjedu.

Drugi dio prvenstva započinje u nedjelju 25. veljače, u međuvremenu će se u nedjelju koja je pred nama, 11. veljače odigrati polufinale Kupa lige, pa vam dajemo parove i satnicu polufinala Kupa MNL grada Kaštela: