Drugi dio natjecanja zaključen je u subotu navečer zaostalom utakmicom 11. kola između Mladosti Ribole Kaštela i Murse Osijek. Bolji su bili domaćini rezultatom 3:0.

Mladost Ribola Kaštela – Mursa Osijek 3:0

(25:21, 25:21, 25:17)

Suci: Bojan Brlas, Ana Stipaničev Matečić

Mladost Ribola Kaštela ući će u doigravanje za prvaka s pobjedničkog kolosijeka. U zaostaloj utakmici 11. kola drugog dijela natjecanja domaćin je svladao Mursu Osijek rezultatom 3:0 te tako ubilježila drugu uzastopnu pobjedu. Prva dva seta prošla su rezultatski identična, a tako je skoro bilo i igrom, dok je u trećem domaćin već nešto lakše stigao do seta koji im je donio pobjedu. Branitelje naslova sada čeka dvoboj protiv Splita u prvoj utakmici četvrtfinala završnice prvenstva, utakmica je na rasporedu u četvrtak, 15. ožujka u 19:30 sati.