ŽUPANIJSKA LIGA
Odigranim dvadeset i šestim kolom 1. Županijske lige zaključena je ovogodišnja sezona. Kaštelanski klubovi završili su ne baš bajnu sezonu porazima, obje utakmice završile su istim rezultatom – 2:1.

Gošk – Osk 1:2 (1:2)
Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Teo Pavić (Split), Zvonimir Radić (Žrnovica), Ante Čaić (Split)
Strijelci: 0:1 Katić 7', 1:1 Keran 36', 1:2 N. Bašić 38' (11m)
Igrač utakmice: Nikola Bašić (Osk)

Utakmica između Goška i Oska riješena je u prvih četrdeset minuta. Bolje otvaranje imali su gosti koji su već u sedmoj minuti preko Katića stigli do početne prednosti. Do izjednačenja se čekalo pola sata kada Keran pogađa mrežu Cvrlje, iskoristivši priliku trenera Tomasa na samom kraju sezone. Rezultat je mirovao svega dvije minute jer je sudac Pavić pokazao na bijelu točku Goška, a Nikola Bašić pogodio za 2:1. Taj rezultat ostao je do posljednjeg sučevog zvižduka, ali bez pretjerane štete za domaće koji su imali ionako solidnu sezonu.

Gošk: Zec, Nevešćanin, N. Zec, Škopljanac, Alfirević, Karaman, Kovačević (65. Radan), Konsa, Periš, Bučić, Keran (75. Jurić).

Osk: Cvrlje, Radman Livaja, Romić, M. Bašić, Grčić, N. Bašić, I. Bašić (80. Tadić), Katić, Čeko (57. Roguljić), M. Bašić (75. Marković), P. Bašić.

Omladinac – Jadran (KS) 2:1 (1:0)
Vranjic, stadion SC Kava
Suci: Luka Milin (Split), Tomislav Kujundžić Lujan (Split), Marin Sokol (Makarska)
Strijelci: 1:0 Franić 14', 2:0 Nerlović 70', 2:1 Radić 77'
Igrač utakmice: Marin Nerlović (Omladinac)

Isti rezultat viđen je na utakmici Omladinca i Jadrana (KS). Ovoga puta pobjedu je odnio domaćin koji je u četrnaestoj minuti poveo preko Franića. Mirna i korektna utakmica nije izvojila nijedan karton, a uzbuđenje na terenu pojavilo se tek u 70. minuti pogotkom Nerlovića za 2:0. Sedam minuta kasnije Radić smanjuje zaostatak Jadrana, no dalje je mreža mirovala pa je domaćin pobjedom preskočio Gošk.

Omladinac: Bebić, Galić, Sekul, Juretić, Bašić (60. Perković), Franić (68. Dubravčić), Nerlović, Božić, Brčić (23. Lozić), Radić, Šunjić.

Jadran (KS): Banić, Bodrožić, Elez, Buzov, Marić-Arić, Dević, Grubišić, Biskupović, Pastuović (46. Renić), Mihovilović (65. Roje), Balić (51. Radić).