Četvrto kolo odbojkaške Superlige za seniorke nije bio rezultatski naklonjen kaštelankama jer su obje ekipe zabilježile poraze, tek su Kaštela Cemex preko petog seta uspjele uloviti jedan bod.

Kaštela Cemex – Brda 2:3
(25:23, 17:25, 19:25, 25:22, 9:15)

Suci: Toni Ivković, Marija Jakovac

Kaštela Cemex nisu uspjele slaviti u drugom uzastopnom srazu s OK Brda. Nakon što su u srijedu bile bolji u Kupu, sada su ih Splićanke nadigrale na njihovom parketu, ali tek u petom setu. U izrazito napetom otvaranju utakmice 'Malene' su sa 25:23 povele, no već u iduća dva seta gošće boljom igrom preokreću rezultat u svoju korist. Kaštela Cemex tad je ponovo 'zagrizla' pa se nakon dvadeset minuta rezultat još jednom poravnao. U petom setu domaće odbojkašice nisu imale snage za njihov preokret, pa Brda upisuje prvu prvenstvenu pobjedu.

HAOK Mladost – Marina Kaštela 3:0
(25:9, 25:12, 25:11)