U devetom kolu odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela bez poteškoća su svladali Sisak rezultatom 3:0. Bila je to njihova šesta pobjeda ove sezone.

Mladost Ribola Kaštela – Sisak 3:0
(25:16, 25:17, 25:19)

Suci: Toni Ivković, Ante Jukić

Sisak je bio lagan zalogaj za kaštelansku Mladost. Momčad Ivana Rančića nije djelovala umorno nakon dvije iscrpne utakmice u Europi, naprotiv, djelovali su samouvjereno i gladni pobjede. Već u prvom setu pokazali su nadmoć nad Siskom, vodstvo od 21:11 nije bilo moguće prosuti.

Slično se dogodilo u drugom setu, samo je ovaj put Mladost agresivnije krenula u njega te početnim vodstvom od 8:1 potonula ambicije gostiju. Kasnije su domaćini samo održavali razmak za sigurnih 2:0. Vrijedi istaknuti niz pogrešaka jedne i druge momčadi na servisu i pri smeču.

Ono što se vidjelo u prva dva seta zaključeno je u trećem, rezultatom 25:19 Mladost upisuje pobjednički poen za nova tri boda u prvenstvu.

Mladost Ribola Kaštela: Višić (2), Rupert (6), Perić (4), Kulušić, Matoković (6), Krivić, Glaurdić (1), Šuker (3), Cikojević (6), Jo. Melvan, Palić, Ja. Melvan, Pervan, Bašić. Trener: Ivan Rančić

Sisak: Senčar, Velić (3), Vakufac (2), Basta, Tepavac (4), Šajnić, Vaško (2), Wolf, Šimić, Orešković (2). Trener: Mirsad Šarčević