BIOGRAD, 31. Ožujak 2007, U 16. kolu 2. HRL jug ostvarili smo petu pobjedu u nizu protiv posljednjeg Biograda  i u drugom dijelu prvenstva još uvijek smo neporaženi. Svi favoriti u ovom kolu su pobijedili pa se poredak na vrhu tablice nije promijenio.

BIOGRAD - KAŠTELA ADRIACHEM   24 : 31

BIOGRAD, Sportska dvorana, 31.03.2007. Gledatelja 50. Suci : Perdić i Ujaković (Split).

R.K. "BIOGRAD": Tom. Tomić, Knežević 2, Mikas 5, Ton. Tomić, Markić 5, Zrilić, Stojanov, Colić, Dumančić 7, Šarić, Bakija, Zorica 4, Pelicarić 1. Trener : Danijel Duvnjak.

R.K. "KAŠTELA ADRIACHEM": Ljubić, Davor Bujas, Trivić, Jeremić, Nejašmić 4, Barić 3, Musulin 4, Radnić 3, Matko Bujas 11, Tadić, Jureškin 3, Dražić, Ninčević 3, Grbeša.  Trener : Ante Jureškin.

Isključenja: Biograd 4' , Kaštela 10'.  Sedmerci : Biograd  5/4 , Kaštela 1/1.

Na put u Biograd krenuli smo bez Šipića koji se razbolio dan prije pa je ostao kući. Iako oslabljeni utakmica je riješena već u prvoj polovici prvog poluvremena kada smo poveli 4 : 15. Međutim čak i u ovakvoj utakmici nije sve moglo proći bez trzavica na parketu i van njega. Naime utakmica je u prvom poluvremenu na par minuta prekinuta da bi se s tribina udaljio gledatelj zbog vrijeđanja sudačkog para iz Splita. U tim trenucima utakmica se zaoštrava i sva sreća da je brzo odsviran kraj prvog poluvremena. Na odmor se odlazi rezultatom 9 : 16. U nastavku domaćin se ne predaje i igra maksimalno ozbiljno, međutim nisu uspjeli ništa nego se približiti na zaostatak od pet golova. Utakmicu smo mirno priveli kraju a najbolji strijelac je bio Matko Bujas sa 11 golova.