Košarkaši Ribole Kaštela izgubili su u 11. kolu Prve muške lige, bolja od njih bila je momčad Dubrovnika rezultatom 68:83. Domaćine je koštao loš start u kojem su gosti postigli više od trećine svojih koševa na cijeloj utakmici.

Ribola Kaštela – Dubrovnik 68:83
(15:31, 21:11, 23:22, 9:19)
Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Josip Jurčević, Marko Živaljić, Dino Vukušić
Igrač utakmice: Petar Dubrelj (Dubrovnik)

Ribolin niz zaustavljen je na domaćem parketu od Dubrovnika. Zato Dubrovčani nastavljaju s pobjedama koje su ih lansirale u borbu za prvo mjesto na tablici. Domaće košarkaše koštala je poraza loš ulazak u utakmicu, u prvoj četvrtini primili su čak 31 koš. Premda je nastavak utakmice Ribola odigrala odlično, vrativši se na početku drugog poluvremena potpuno u utakmicu, u posljednjoj dionici slabom realizacijom nisu iskoristili svoje šanse za preokret.

U ovoj utakmici istaknuo se Petar Dubelj s 25 poena, povratnik u kaštelansku dvoranu Nikola Došen imao je skroman učinak od 7 poena. U redovima domaćih Roso je imao 17 poena, a Rašetina double dounle učinak (15p, 10s).

Ribola Kaštela: Vidović, Roso (17), Biočić (2), Bilandžić (9), Sanader, Krešić, Marasović (9), Vručinić (14), Murko (2), Vujević, Rašetina (15), Pruže.

Dubrovnik: Petrović, Soko, Došen (7), Dubelj (25), Mustapić (10), Koprivica (2), Vujičić (2), Vodopija (16), Lučić (4), Boban (7), Raguž (2), Režić (8).