Utakmicama četrnaestog kola odbojkaške Superlige zaključen je prvi dio prvenstva. Mladost Ribola Kaštela taj je dio zaključila sa šest uzastopnih pobjeda, zaključno sa slavljem u Rovinju rezultatom 3:0.

Rovinj – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(11:25, 15:25, 19:25)

Rovinj, dvorana Gimnasium
Suci: Želimir Kušljić, Milan Rajković

Uvjerljivo posljednja momčad lige Rovinj bio je 'mačji kašalj' daleko kvalitetnijoj Mladosti koja je s dominantnih 3:0 upisala nova tri boda. Da će do bodova lako pokazao je prvi set u kojem je razlika u igri bila očigledna – vodstvo od 9:1 za goste bio je dovoljan kapital za nastavak seta i utakmice. Premda su domaćini dobro otvorili drugi set do 8:10, kad je Mladost ubacila u višu brzinu domaća obrana nije mogla pronaći rješenje gostujućim napadačkim kombinacijama. Slično se dogodilo i u trećem setu u kojem je Mladost ugrabila pobjedonosni treći set i tako na prvenstvenoj ljestvici preskočila do tada drugoplasiranu Rijeku.

Rovinj: Lukić, Matić Hrelja, Maluša, Fatorić, Poropat, Rovis, Kenjar, Janko, Sponza. Trener: Goran Jovanović

Mladost Ribola Kaštela: Višić, Rupert, Perić, Kulušić, Matoković, Krivić, Šuker , Cikojević, Pervan, Palić. Trener: Ivan Andromak