hren
 
OK MLADOST KAŠTEL LUKŠIĆ - AOK MLADOST 1:3
ŽOK RIJEKA KWSO - OK KAŠTELA 3:0
OK MARINA KAŠTELA - OK RETFALA 3:1

1A liga(m) Doigravanje za prvaka - polufinale
OK MLADOST KAŠTEL LUKŠIĆ - AOK MLADOST 1:3
(11.04.2007. 19:15    Gradska dvorana Kaštela)

Setovi: 21:25 | 21:25 | 25:21 | 22:25    Ukupno: 89:96
Suci: Fikret Bajrić, Dravko Stipaničev   Delegat: Ivan Delić



1A liga(ž) 7. kola lige za prvaka
ŽOK RIJEKA KWSO - OK KAŠTELA 3:0

(15.04.2007. 19:00    Dvorana Mladosti)

Setovi: 25:19 | 25:16 | 25:15    Ukupno: 75:50
Suci: Dražen Franolić, Toni Bingula   Delegat: Miroslav Medač

Poredak na ljestvici PH liga za prvaka odbojkašica:
Rijeka KWSO 22, Pivovara Osijek 15, Kaštela 14, Mladost 10, Šibenik 7, Vibrobeton 4.



1B liga(ž) 20. kolo
OK MARINA KAŠTELA - OK RETFALA 3:1
(07.04.2007. 17:15    Gradska dvorana Kaštela)

Setovi: 25:19 | 25:22 | 23:25 | 25:16    Ukupno: 98:82
Suci: Drago Peslać, Goran Tomić   Delegat: Ivan Delić

Najave:

Utakmice prvenstva Hrvatske u odbojci:

1A liga(ž) 8. kola lige za prvaka
ŽOK PIVOVARA OSIJEK - OK KAŠTELA
(21.04.2007. 16:00    S.D. Zrinjevac)
Suci: Zdravko Hranić, Dražen Franolić   Delegat: Milan Bardić

1B liga(ž) 21. kolo
OK NOVI ZAGREB - OK MARINA KAŠTELA
(18.04.2007. 19:30    OŠ " Borovje " - Borovje)
Suci: Snježana - Tamara Pališaški, Iskra Zidanić   Delegat: Vinko Dobrić

1B liga(ž) 21. kolo
OK KAŠTELA D.C. II - ŽOK ZADARŽ
(18.04.2007. 00:00    nije određeno)
Suci: Ani Barišić, Hrvoje Mamić   Delegat: Petar Mamić

1B liga(ž) 22. kolo
OK MARINA KAŠTELA - ŽOK ROVINJ
(21.04.2007. 19:15    Gradska dvorana Kaštela)
Suci: Hrvoje Mamić, Goran Tomić   Delegat: Petar Mamić

1B liga(ž) 22. kolo
ŽOK DONJI MIHOLJAC - OK KAŠTELA D.C. II
(21.04.2007. 19:00    O.Š. Harambašić)
Suci: Dario Šoš, Hrvoje Rimac   Delegat: Milan Bardić

Izvor: HOS


KOMENTARI:

Stari Komentari

  • Nema komentara
Komentiranje je moguće smo putem facebook komentara

GLOMAZNI OTPAD
Raspored kontejnera za glomazni otpad
PRIJAVI DEPONIJ
Prijavi ilegalni deponij