U susretu 15. kola Prve muške lige košarkaši Agrodalma slavili su protiv Ribole Kaštela rezultatom 88:81.

Ribola Kaštela – Agrodalm 81:88
(30:19, 19:26, 19:16, 13:27)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani

Suci: Leo Roglić, Roko Hordov, Neven Jurjević

Igrač utakmice: Ante Žužul (Agrodalm)

Ribola Kaštela upisala je novi poraz u Prvoj muškoj košarkaškoj ligi. Ovoga puta bolja momčad bila je Agrodalm iz Zagreba, koja je pobjedom skočila na drugo mjesto prvenstvene ljestvice. Kaštelani zasigurno imaju za čim žaliti. Vodili su najveći dio utakmice i onda ponovo pokleknuli u posljednjoj četvrtini.

Početno ispitivanje snage prekinula je serija koševa Ribole koja je u prvoj četvrtini ponovo postigla trideset koševa. Razlika od jedanaest koševa u drugoj se četvrtini stopila, ali je domaćin ipak zadržao vodstvo. Najbliži preokretu gosti su bili početkom drugog poluvremena kada su došli na 49:47 i 51:49, ali se onda Ribola opet odmiče. U posljednjoj dionici zakazala je preciznost domaćina. Samo trinaest postignutih koševa bilo je premalo protiv jakih gostiju koji preokreću rezultat za novu pobjedu.

Agrodalm: Božek, Mohač (6), Jurinec (11), Radoš (8), Matić (8), Ribarić (14), Žužul (21), Markočić (20), Vitković, Baran.

Ribola Kaštela: Vidović (4), Biočić (12), Bilandžić (14), Sanader, Krešić (5), Marasović (16), Vručinić (10), Murko, Vujević, Elez (7), Rašetina (12), Pruže (1).