ŽUPANIJSKI KUP
Pravu senzaciju priredila je niželigaška momčad s Hvara. Nogometni klub Varbonj slavio je s 2:0 u Kaštel Starom protiv Vala i tako već u prvoj fazi natjecanja izbacio kaštelanski klub.

Val – Varbonj 0:2 (0:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Ante Milinović (Split), Branimir Poljak (Glavice), Luka Lešić (Split)
Strijelci: 0:1 Papac 38', 0:2 Matijević 50'
Igrač utakmice: Marko Papac (Varbonj)

Hladan tuš doživio je Val na početku Županijskog kupa. U pretkolu ih je porazio hvarski niželigaš Varbonj rezultatom 2:0. Odmah na početku gosti su mogli šokirati domaćina da je sudac Milinović u drugoj minuti svirao kazneni udarac zbog prekršaja vratara Damjanovića. Pokušaji Vala da dođu do vodstva odbijali su se od gostujuće obrane, a oni pak uspjevaju doći do vodstva u 38. minuti preko Papca. Unatoč nastojanjima, Val nije uspjevao doći do izjednačenja. Naprotiv, u 50. minuti Matijević im je zadao novi udarac pogotkom za 2:0. Do kraja su gosti sačuvali mrežu netaknutom te započeli zasluženo slavlje.

Val: Damjanović, Šimunović, Džanko, Suman, Ajduković, Pajčin, Banovac, Stanković, Polić, Udovičić (55. Družianić), Biuk (73. Lukas). Trener: Ante Milić

Varbonj: Jerković, Pavičić, Mileta (72. Bogdanić), Lovrinčević (90. Habibović), Kovačić, Matijević (77. Bulić), Pavičić Ivelja, Lušić, Papac, Barić, Posinković.