ŽUPANIJSKA LIGA
Posljednje dvije utakmice 21. kola odigrane su na uskrsni ponedjeljak. U kaštelanskom derbiju Jadran i Gošk odigrali su neodlučenih 1:1, dok je Sloga u Prološcu propustila osigurati naslov prvaka. Domaća Mladost pobjedom od 4:2 nanijela im je prvi poraz u prvenstvu.

Jadran (KS) – Gošk 1:1 (1:1)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Vesna Budimir, Antonio Kontić, Luka Lisica
Strijelci: 0:1 Šarić 5', 1:1 Dević 28'
Igrač utakmice: Andro Šarić (Gošk)

Posljednji kaštelanski derbi ove sezone nije razočarao. Jadran i Gošk podijelili su bodove u izjednačenoj utakmici, za koju ostaje žal što nije palo više pogodaka. A sve je lijepo krenulo za jedan derbi kada je Andro Šarić već u petoj minuti načeo mrežu domaćih. Jadran se potom stavio u poziciju napadača, a upornost se isplatila u 28. minuti kada im je kapetan Dević donio izjednačenje. Mreže su nakon toga mirovale, ali ne i igra, koja je ponudila nekoliko dobrih akcija i dosta borben nogomet. Na kraju svi mogu biti zadovoljni bodom, a u narednim utakmicama gledat će kako se zadržati u gornjem dijelu ljestvice.

Jadran (KS): Dude, Erceg, Katić, Marić-Arić, Bodrožić, Šiškov, Dević, L. Stefanović (73. Šimić), Biskupović, T. Stefanović (90. Gazibara), Grubišić (84. Stude). Trener: Pero Zokić

Gošk: Ivanda, Bekavac (82. Konsa), N. Zec, Baran, Oršulić, Karaman, Đuras, Alfirević, Projić (88. Kovačević), Šarić, Bučić. Trener: Radoslav Tomas