U četvrtak je odigrana finalna utakmica odbojkaškog Kupa u kojoj je HAOK Mladost rezultatom 3:0 došla do drugog trofeja ove sezone.

HAOK Mladost – Mladost Ribola Kaštela 3:0
(25:19, 25:22, 25:12)

Rovinj, dvorana Gimnasium
Suci: Milan Rajković, Bojan Brlas

Prvi put nakon deset godina odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela ostali su bez trofeja u jednoj sezoni. Poslije poraza u finalu doigravanja za prvaka države, 'hladan tuš' doživjeli su i u finalu Kupa. Bolji od njih ponovo su bili Zagrepčani, ovoga puta su s 3:0 proslavili dvostruku krunu. Kaštelani nisu bili na pravoj razini, a u ključnim trenucima seta nedostajalo je 'force' da se preokrene u njihovu korist. Najbliže osvajanju seta bili su u drugom setu gdje su se vratili sa 13:16 na 20:19, ali greške u napadu praktički su donijele protivnicima velikih 2:0. U trećem setu više nije bilo povratka, Mladost se odvojila na 9:3 i 16:4, a to je već bio znak kome ide titula.

HAOK Mladost: Đirlić, Sabljak (4), Radoš, Nikačević (7), Mitrašinović, Bakonji, Sedlaček (13), Šarčević, Jurić, Prlić (1), Marelić (9), Krnić, Dukić (3). Trener: Radovan Malević

Mladost Ribola Kaštela: Višić (3), Rupert (2), Perić (4), Kulušić (1), Vanegas (1), Matoković (9), Krivić, Šuker (2), Zeljković (8), Melvan, Pervan, Palić. Trener: Ivan Rančić