ŽUPANIJSKA LIGA
U 24. kolu 1. Županijske lige nogometaši Goška svladali su Vinjane visokim rezultatom 6:2 Raspucano je bilo i u dvoboju Oska i Mladosti (P) (4:2) te još u Makarskoj i Mravincima gdje je palo četiri pogotka. Jadran (KS) i Poljičanin 1921 odigrali su 1:1. Kolo će zaključiti Val i Jadran (T) u ponedjeljak u 17 sati na stadionu u Kaštel Starom.

Vinjani – Gošk 2:6 (0:2)

Vinjani, stadion Dovica
Suci: Nikola Večernik, Marko Bešlić, Mario Vrkić
Strijelci: 0:1 Duvnjak 17', 0:2 Duvnjak 24', 0:3 A. Šarić 47' (11m), 0:4 Đuras 50', 0:5 D. Šarić 61', 1:5 Bago 65', 2:5 Vlašić 70', 2:6 Projić 86'
Isključen igrač: 66' Ivan Rako (Vinjani)
Igrač utakmice: Božo Duvnjak (Gošk)

Na najbolji način prekinut je pobjednički post nogometaša Goška – čak šest komada utrpali su Vinjanima. Raspoloženi gosti imali su nakon sat vremena igre velikih 5:0 na semaforu, pri čemu je dva pogotka postigao ponajbolji igrač susreta Božo Duvnjak, a u listi strijelaca u drugom poluvremenu pridružili su mu se Andro Šarić preko kaznenog udarca, Deni Đuras i Domagoj Šarić koji je pet minuta prije svog pogotka ušao u igru. Od 60. minute uslijedila je dominacija domaćina koji su preko Bage i Vlašića postigli dva pogotka. No, to je bio premalen učinak da bi dostigli prednost Goška, posebno nakon što je u 66. minuti drugi žuti karton zaradio Ivan Rako. Gosti su tada potpuno kontrolirali utakmicu, a Projić je pogotkom u 86. minuti dokrajčio protivnika.

Vinjani: Kukulj, Prlić, Rako, Karin (41. Radat), Slišković, Kljenak (48. Jović), Topić, Kutleša (36. Bago), Vlašić, Đerek, Pejić. Trener: Alen Kljenak

Gošk: Ivanda, Rušnov, N. Zec, Baran, Oršulić, Karaman (68. Alfirević), Đuras, Bučić, Projić, A. Šarić (75. Konsa), Duvnjak (55. D. Šarić). Trener: Radoslav Tomas

Poljičanin 1921 – Jadran (KS) 1:1 (0:0)

Vranjic, stadion Kava
Suci: Mirko Odrljin, Mateo Boljat, Tomislav Kujundžić Lujan
Strijelci: 0:1 Dević 47', 1:1 Šimić 64' (a.g.)
Isključen igrač: 50' Zvonimir Erceg (Jadran KS)
Igrač utakmice: Stipe Dević (Jadran KS)

Na gostovanju kod Poljičanina 1921 nogometaši Jadrana uspjeli su 'izvući' samo bod. Najzanimljiviji dio utakmice zbio se u prvih dvadeset minuta drugog poluvremena gdje smo mogli vidjeti dva pogotka i crveni karton. Gosti su poveli već u 47. minuti preko kapetana Devića. Samo tri minute kasnije zbog verbalnog vrijeđanja glavnog suca 'pocrvenio' je Zvonimir Erceg. Brojčanu prednost domaćin je iskoristio u 64. minuti pogotkom za izjednačenje, uz pomoć Matka Šimića koji je nespretno pospremio loptu u vlastitu mrežu. Rezultat je do kraja utakmice ostao nepromijenjen, pa su obje momčadi podijelile bodove.

Poljičanin 1921: Marić, Bulić, Bota, Žure, Muše, Ordulj (82. Lisica), Aničić, Miketek, Grabar, Š. Jurčić, L. Jurčić. Trener: Romeo Vulas

Jadran (KS): Dude, Erceg, Katić, Marić-Arić, Šimić, Buzov, Dević, L. Stefanović (76. Gazibara), Biskupović, T. Stefanović (84. Šiškov), Grubišić. Trener: Pero Zokić