ŽUPANIJSKA LIGA
Dvadeset i peto kolo obilježila je 'luda' utakmica u Kaštel Gomilici gdje je Gošk preokrenuo Slogino vodstvo od 3:1, a utakmica je završila s dva crvena kartona. Uz samo jednu gostujuću pobjedu, radovali su se uglavnom domaćini, a tako i Mladost u dvoboju protiv Vala te Jadran (KS) u dvoboju protiv Omiša.

Gošk – Sloga (M) 4:3 (1:3)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Tino Babić, Dinko Kukulj, Hrvoje Erceg
Strijelci: 0:1 Katić 9', 0:2 Katić 18', 1:2 Đuras 33', 1:3 Vučemilović-Alegić 35', 2:3 Duvnjak 61', 3:3 Duvnjak 72', 4:3 Duvnjak 80'
Isključeni igrači: 85' Ivan Bučić (Gošk), 85' Toni Katić (Sloga M)
Igrač utakmice: Božo Duvnjak (Gošk)

Preokret filmskih razmjera priredili su nogometaši Goška, na čelu s junakom Božom Duvnjakom. Prvaci su nakon malo više od pola sata igre imali sigurnih 1:3 na semaforu, i to bez najboljeg igrača Marovića koji zbog kartonâ nije imao pravo nastupa. A onda je goste slomio hat-trick Duvnjaka u samo dvadeset minuta, u rasponu od 61. do 80. minute. U svemu tome popustili su i živci, pa se dvostruki strijelac gostiju Toni Katić u 85. minuti 'zakačio' s Bučićem, a sudac Babić ih je 'ohladio' isključenjem. U svakom slučaju, sjajna pobjeda Goška u neviđenom preokretu.

Gošk: Ivanda, Rušnov, Blažević, N. Zec, Oršulić, Alfirević (68. Konsa), Đuras, Bučić, Projić (90. Botica), A. Šarić, Duvnjak. Trener: Radoslav Tomas

Sloga (M):Katić, Gizdić, Zlatar, Kardum, Boko, Mikelić, Katić, Žanetić (40. Kliškić), Vučemilović-Alegić (76. Vladović), Borozan (63. Galić), Juričić. Trener: Siniša Jalić

Jadran (KS) – Omiš 2:1 (1:1)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Marko Bešlić, Mislav Lolić, Ante Milinović
Strijelci: 0:1 Vučemil 4', 1:1 Grubišić 34' (11m), 2:1 Marić-Arić 67'
Igrač utakmice: Robert Marić-Arić (Jadran KS)

Bez preokreta nije mogao ni Jadran (KS). No, oni su to učinili u nešto 'skromnijem' izdanju. Kad ih je u četvrtoj minuti Vučemil iznenadio pogotkom za 0:1, domaćin je krenuo u ofenzivu. U 34. minuti stiglo je izjednačenje preko Grubišića. On je bio precizan iz kaznenog udarca nakon što je protivnički stoper u svom kaznenom prostoru igrao rukom. Potvrda bolje igre Jadrana stigla je pola sata kasnije pogotkom Marića-Arića za konačnih 2:1.

Jadran (KS):Dude, Bodrožić, Katić, Marić-Arić, Šimić, Buzov, Šiškov (80. Renić), Biskupović (58. Dević), T. Stefanović (90. Gazibara), Grubišić. Trener: Pero Zokić

Omiš: Marušić, Ribičić, Lozić, Pivčević, Balić, Humačkić, Salamun, Žilić, Vučemil, Zemunik, Tomaš (16. Brajičić). Trener: Ante Vitaić

Mladost (P) – Val 1:0 (0:0)

Proložac, stadion Šarampov
Suci: Christian Vrdoljak, Ante Buzov, Krešimir Komić
Strijelac: 1:0 Grabovac '79
Igrač utakmice: Mateo Grabovac (Mladost P)

Sreće s bodovima zato nije imao Val. Oni su s minimalnih 1:0 poraženi u Prološcu te tako svoju sudbinu oko ostanka dodatno zakomplicirali. Jedini pogodak djelo je Grabovca u 79. minuti susreta. Valovci imaju za čime žaliti, nadasve zbog propuštene prilike da se iz Prološca barem vrate s jednim bodom. Vrijedi također spomenuti da je trener domaćih Knezović u 57. minuti udaljen s klupe zbog učestalog prigovora sucu. Posljednje kolo Val igra idući tjedan protiv Omladinca na svom terenu i tad će znati rasplet svoje situacije.

Mladost (P):Baćak, Tomas, Šimić, Bandić, Lončar, Grabovac, Šakić, Meter (46. Šibenik), Šerlija (87. Jukić), Strinić (64. Jurišić), Petričević. Trener: Ante Knezović

Val: Damjanović, Šimunović, Jurić, Suman, Ajduković, Družianić (62. Šarić), Plazibat, Aleksić (85. Polić), Banović, Cvjetković, Udovičić (70. Pajčin). Trener: Ante Milić