ŽUPANIJSKI KUP
Poznat je prvi finalist ovogodišnjeg izdanja Županijskog kupa. To je momčad Hrvaca koja je na svom terenu boljim izvođenjem jedanaesteraca svladala Jadran (KS), nakon regularnih 1:1.

Hrvace – Jadran (KS) 1:1 (6:5p)

Hrvace, stadion Hrvace
Suci: Mladen Labrović, Krešimir Komić, Antonio Kontić
Strijelci: 1:0 Ivanović 83' (11m), 1:1 Dević 90' / 2:1 Božinović, 2:2 Dević, 3:2 Ivanišević, 3:3 Grančić, 4:3 Dadić, 4:4 Grubišić, 5:4 Banić, 5:5 Katić, 6:5 Ivanović
Igrač utakmice: Tomislav Adolf Tomić (Hrvace)

Rulet jedanaesteraca odlučio je prvog finalista Županijskog kupa. Preciznost domaćih isplatila se nakon neodlučnih 1:1 u regularnom dijelu utakmice, dok će Zvonimir Erceg dugo sanjati promašeni jedanaesterac koji je mogao Jadran odvesti u finale. U samoj utakmici Hrvace su držale posjed igre, ali su Sućurani bili konkretniji. Mreže su mirovale sve do posljednjih deset minuta utakmice. Tada je neopreznost Jadranove obrane koštala kaznenim udarcem kojeg je Ivanović pretvorio u vodstvo Hrvaca od 1:0. U prvoj minuti sudačke nadoknade Jadranov se trud isplatio, Dević je izjednačio i odveo susret na penale. Kod domaćih su svi izvođači bili precizni, dok je vratar Tomić pročitao namjeru Ercega i donio domaćinu veliko slavlje.

Hrvace:Tomić, Spajić, Ivanišević, Banić, Božinović, Ivanović, Dadić, Jerčić (75. Živaljić), Pranjić, Visković, Grgat (58. Ferić). Trener: Mirko Labrović

Jadran (KS):Roso, Erceg, Katić, Marić-Arić, Bodrožić, Buzov, Dević, L. Stefanović (62. Šimić), Biskupović (84. Ratković), T. Stefanović (82. Grančić), Grubišić. Trener: Pero Zokić