KRAJ SEZONE
Nedjeljnom utakmicom između Oska i Jadrana (KS) zaključena je ovogodišnja sezona 1. Županijske lige. Jadran je solidno prvenstvo zaključio porazom od 4:1. Prvak je Sloga (M) koja će u kvalifikacije za 3. HNL – jug, u niži rang idu Vinjani, a novi član 1. Županijske lige bit će Mračaj.

Osk – Jadran (KS) 4:1 (1:0)

Otok, stadion ŠC Gola Brda
Suci: Nikola Večernik, Tino Babić, Hrvoje Erceg
Strijelci: 1:0 Katić 4', 2:0 Matijašević 65', 3:0 M. Bašić 81', 3:1 Buzov 83', 4:1 I. Bašić 90'+1'
Isključen igrač: 90'+3' Duje Grančić (Jadran KS)
Igrač utakmice: Jure Matijašević (Osk)

Dvije stvari obilježile su posljednju utakmicu sezone 1. Županijske lige. Stotinjak gledatelja vidjelo je čak pet pogodaka, ali i sramotni ispad Jadranova veznjaka na kraju utakmice zbog kojeg je zaradio crveni karton. Domaćin je zasluženo došao do sva tri boda. U završnicu utakmice ušao je s vodstvom od 3:0, pošto su se Katić, Matijašević i M. Bašić upisali u strijelce. Samo dvije minute nakon Bašićeva pogotka u 81. minuti, Buzov je smanjio na 3:1. Međutim, I. Bašić u prvoj minuti sudačke nadoknade potvrđuje pobjedu Oska pogotkom za 4:1. No, umjesto mirnog kraja prvenstva, Grančić je u trećoj minuti sudačke nadoknade suca Večernika 'ispratio' psovkama i uvredama zbog čega je zaradio izravan crveni karton, a potom nastavio s verbalnim napadom i nakon utakmice.

Osk:Cvrlje, Mažurin, M. Bašić, I. Bašić, Matijašević, M. Bašić, Ljubas, Laco (75. P. Bašić), Plavša (69. Erceg), Katić (66. Milanović-Trapo), Labrović. Trener: Zdravko Ćurković

Jadran (KS): Dude, Gazibara (46. Dubravčić), Šimić, Marić-Arić, Bodrožić, Buzov, Dević, L. Stefanović (58. Ratković), Šiškov, T. Stefanović, Grubišić (58. Grančić). Trener: Pero Zokić