Val - Vinjani 2:0
Jadran KS - Konavljanin 3:1
Dugopolje - GOŠK AC 5:1

KAŠTELA - Igralište Vukovar. Gledatelja 200. Val - Vinjani 2:0 (0:0). Sudac: Ante Vuko (Podstrana) — 7. Crveni karton: Jerko Jović (Vinjani, 5. minuta, vrijeđanje suca).

Strijelci: 1:0 Čop (65 -11 m), 2:0 Škorput (73).

Najbolji igrač: Marko Čarija (Val).

VAL: Milin (-), Brkić (6,5) (od 75. Nuić -), Samardžić (6,5) (od 72. Koturović -), Odak (7), Tomas (7), Grbeša (6,5), Jakus (6,5), Deanković (6,5) (od 55. Bašić 7), Čop (7), Škorput (7,5), Čarija (7,5).

VINJANI: I. Kukulj (6), Zakarija (6) (od 76. G. Jović -), Primorac (6) (od 74. Divić -), Milardović (5,5), A. Kukulj (6), Aračić (6,5), M. Slišković (5,5) (od 77. V. Bilopavlović -), Radeljić (6), Š. Slišković (6), Žužul (6,5), J. Jović (4).

Ušli su gosti prenervozno u utakmicu pa su već u 5. minuti ostali bez Jerka Jovića koji je nepotrebno vrijeđao suca Vuku i napravio medvjeđu uslugu svojoj ekipi, a pripomogao i izravnim konkurentima za ispadanje, momčadi Omiša i Uskoka. Domaćin je slomio otpor gostiju tek u drugom dijelu. Akciju Bašića gostujući igrač Ante Kukulj zaustavio je rukom u šesnaestercu, a siguran izvođač s bijele točke bio je Čop. Drugi pogodak djelo je dvojca Čop — Škorput. Upotrebljivu loptu Škorput je snažnim udarcem smjestio ispod grede nemoćnog Kukulja. Gostujući oproštaj od Treće lige uglavnom se pratio preko mobilnih linija. Kako se kretao rezultat na susjednim terenima, takvo je bilo i njihovo raspoloženje.

Joško Tarabene

KAŠTEL SUĆURAC - Igralište Zrinjski. Gledatelja 150. Jadran (KS) - Konavljanin 3:1 (3:O). Sudac: Marinko Paleka (Zadar) - 7.

Strijelci: 1:0 Bonacin (3 - 11 m), 2:0 Novačić (11), 3:0 Elez (34), 3:1 Volarević (78).

Najbolji igrač: Darko Novačić (Jadran KS).

JADRAN (KS): Jurin (7), Kurtović (7) (od 84. Škalic -), Ma-rić-Arić (7,5), Novačić (7,5), Delić (7), Elez (7,5), Alfirević (7,5) (od 87. Gavranić -), Poljak (7,5), Kovač (7,5), Zadro (7,5), Bonacin (7,5) (od 75. Barišić -).

KONAVLJANIN: Stipić (5), Stipišić (6), Čikato (6), Volarević (6,5), Dabić (6), Cruz (6,5), Grubešić (6) (od 88. Mrđen -), Šmanjak (6,5), Radičević (6,5), Rukavina (6), Daničić (6) (od 66. Ćurić -).

Vratar Ivan Stipić nespretno je srušio Darka Novačić u šenaestercu već u 3. minuti, a Bonacin je bio precizan s bijele točke. Povisio je igrač utakmice Darko Novačić, udarcem glavom s nekoliko metara, a kada je Željko Elez matirao vratara za 3:0 dalje se igralo "da prođe vrijeme".

Mario Mornar

DUGOPOLJE - ŠRC Sirčina. Gledatelja 1OO. Dugopolje — GOŠK Adriachem 5:1 (2:0). Sudac: Ćapin (Podbablje) - 7.

Strijelci: 1:0 Balić (28), 2:0 Balić (44), 2:1 Tomić (49), 3:1 Balić (50 -lim), 4:1 Grbeša (60), 5:1 Balić (81)

Najbolji igrač: Hrvoje Balić (Dugopolje).

DUGOPOLJE: Kovačić (7), Josip Kerari (7), Radošević (7), Demaria (7), Tomić-Ferić (7), Lalić (7) (od 73. Aračić 7), Grbeša (7) (od 61. Marjanović 7), Babić (7), (od 68. Maretić 7), Balić (9), Bajamić (7,5), Pokrajčić (7,5).

GOŠK: Čulić (5,5), Bonacin (5,5), Tomić (5,5), Lovrić (6), Marović (5,5), Šarić (5,5), Jurić (5,5), Povijač (6) (od 82. Zec -), Jelić (6), Sunara (6), Botica (5,5) (od 68. Vujić 5,5).

Uz briljantnog Balića vrijedi spomenuti Kovačićevu obranu jedanaesterca Slavenu Juriću u 82. minuti.