U drugom kolu 1. ŽNL nogometaši Jadrana (KS) upisali su prve prvenstvene bodove odigravši 1:1 protiv Oska. Drugi kaštelanski predstavnik, Gošk je u Imotskom vodio pa izgubio s 2:1.

Jadran (KS) – Osk 1:1 (1:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Nikola Tomić, Damir Silić, Ante Gotovac
Strijelci: 1:0 Bodrožić 8', 1:1 I. Bašić 71'
Igrač utakmice: Ivan Bodrožić (Jadran KS)

Jadran je svoje prve ovosezonske bodove ugrabio kod kuće. Zasluženo, a uz mrvu sreće moglo je biti i sva tri. Ranim pogotkom Bodrožića domaćin je došao u vodstvo koje je marljivo držao sat vremena, sve do greške u 71. minuti kada Ivica Bašić pogađa za izjednačenje. Jadran je tako ostao 'kratak' za pobjedu, koju će pokušati ostvariti u sljedećem kolu protiv Omladinca.

Jadran (KS): L. Katić, Čurčić, F. Katić, Bodrožić, Baran, Buzov, Šiškov, Klapež (74. Jurić), Grubišić (84. Marić-Arić), Dević, Stude (77. Stojić). Trener: Pero Zokić

Osk: Cvrlje, Buljan, M. Bašić, I. Bašić, Katić (46. Križanac), Marković, Domazet, Plavša, Labrović (57. Ljubas), Ajduković, Bitunjac (46. Mažurin). Trener: Petar Bašić

Imotski – Gošk 2:1 (1:1)

Imotski, stadion Dovica
Suci: Stjepan Šušnjara, Mladen Labrović, Dinko Kukulj
Strijelci: 0:1 Đuras 23', 1:1 Šimić 33, 2:1 Šimić 50' (11m)
Igrač utakmice: Mario Šimić (Imotski)

Gošk nije uspio nanizati drugu pobjedu u prvenstvu i tako se priključiti stobrečkom Primorcu na vrhu ljestvice. Iako su gosti pogotkom Đurasa u 23. minuti poveli s 1:0, Mario Šimić je dvama pogotkama anulirao prednost Goška te stavio svoju momčad u dobitničku poziciju. Prvi pogodak zabio je točno deset minuta nakon vodstva Goška, a drugi je postigao u petoj minuti drugog poluvremena preko kaznenog udarca. Gošk u sljedećem kolu dočekuje Poljičanina 1921 koji je s dva uvjerljiva poraza na dnu ljestvice.

Imotski: Ćerluka, Todorić (46. Peko), Grbavac, Karin, Šimić, Grizelj, Brečić, Aračić (75. Kutleša), Katavić, Peko (88. Vujčić). Trener: Ante Knezović

Gošk: L. Zec, Džal, N. Zec, Gazibara, Baran, Karaman (67. Periš), Đuras, Bučić, Projić, Šarić (38. Konsa), Barun (51. Duvnjak). Trener: Radoslav Tomas