2. ŽUPANIJSKA LIGA
Peto kolo 2. Županijske lige obilježio je derbi Trogira 1912 i Vala. Utakmica je odigrana uz čak sedam pogodaka, a tri boda otišla su na stranu domaćih.

Trogir 1912 – Val 4:3 (3:0)

Trogir, stadion Batarija
Suci: Josip Grčić, Ivan Gusić, Ivan Mađor-Božinović
Strijelac: 1:0 Pernar 8', 2:0 Lukin 15', 3:0 Lukin 19', 4:0 Ružičić 50', 4:1 Aleksić 65', 4:2 Radanović 67', 4:3 Radanović 84'
Igrač utakmice: Nenad Lukin (Trogir)

Do prvog poraza nogometaši Vala došli su na obližnjem gostovanju u Trogiru. Umjetni travnjak na Batariji donio je u derbiju kola čak sedam pogodaka, od čega čak četiri u mreži gostiju. Za savršen start domaćina pobrinuo se Pernar pogotkom u 8. minuti susreta, da bi u sljedećih deset minuta preko dvostrukog strijelca Lukina povisili na 3:0 Trogir je dobru razinu utakmice nastavio i u drugom poluvremnu pa su u 50. minuti imali 'glatkih' 4:0. Međutim, Val se uskoro budi pa s pogocima Aleksića i Radanovića smanjuje na 4:2. Pritisak gostiju ponovo se isplatio u 84. minuti kada Radanović zabija za 4:3, ali do senzacionalnog izjednačenja ii preokreta ipak nije došlo.

Trogir: Rozga, Čagalj, Pernar, Validžić, Kovačević, Zelembaba, Kafadar (90. Barada), Turković (74. Radić), Lukin (70. Tomić), Ružičić, Rade. Trener: Mladen Kalinić

Val: Jakovac, Šimunović, Kovačević (46. Buljan), Suman, Čurković (46. Aleksić), Plazibat, Lovrić, Družianić, D. Šarić (49. Matetić), Radanović, Banovac. Trener: Vinko Šarić