U nedjelju su odigrane posljednje dvije utakmice 6. kola 1. Županijske lige. U jednom od njih nogometaši Jadrana gostovali su kod Postire te izgubili s 2:0, a Mladost je u drugom susretu pobjedom preskočila do sada vodećeg Goška.

Jadran nije uspio Bračanima nanijeti prvi poraz u sezoni. Naprotiv, iz Postire se vraćaju bez bodova izgubivši 2:0. Gosti su se dobro držali u rezultatski neizvijesnom prvom poluvremenu. Međutim, u prvoj minuti sudačke nadoknade Galić je svojim pogotkom „azdvojio“ obje momčadi. U nastavku utakmice ponovo se mogla vidjeti čvrsta i tvrda utakmica. Jadran je bio taj koji je lovio rezultat, no umjesto izjednačenja u 71. minuti primili su i drugi pogodak. Do kraja susreta mreže se više nisu tresle, a domaćin je s nova tri boda izbio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Postira Sardi – Jadran (KS) 2:0 (1:0)