U drugom kolu prve muške košarkaške lige Ribola Kaštela stigla je do prve pobjede svladavši Zapruđe rezultatom 88:68.

Uvjerljivom pobjedom od 88:68 nad Zapruđem košarkaši Ribole Kaštela krenuli su u dugo očekivanu sezonu. Bila je to odlična predstava domaćina, koji je od samog početka nametnuo svoju igru, a čvrstom obranom uspio odoliti gostima. Početni led Riboli razbio je centar Marasović koji je postigao osam od prvih 13 koševa, što je ostalim igračima bio dovoljan vjetar u leđa da se na poluvrijeme ode s dvoznamenkastom prednošću.
U nastavku utakmice još jedna odlična četvrtina, treća uzastopna s preko dvadeset postignutih koševa pa je pobjeda već i bila na vidiku. Posebno atraktivna bila je posljednja četvrtina u kojoj su gledatelji mogli vidjeti nekoliko lijepih poteza kad je rezultatsko nadmetanje prestalo.

Ribola Kaštela – Zapruđe 88:68
(26:18, 21:19, 22:13, 19:18)