U subotu 19. listopada odigrano je kompletno 7. kolo 1. Županijske lige. Gostujuće momčadi ostale su bez pobjede, samo dvije su uspjele izvući bod među kojima je i Gošk. A među domaćinima koji su upisali sva tri boda bio je Jadran (KS).

Jadran (KS) – Jadran (T) 2:0 (0:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Ivica Grepo, Mihovil Jukić, Dinko Kukulj
Strijelci: 1:0 Šiškov 57', 2:0 Klapež 66'
Igrač utakmice: Jure Šiškov (Jadran KS)

Nogometaši Jadrana do druge prvenstvene pobjede stigli su u drugom poluvremenu susreta protiv 'imenjaka' iz Tučepa. Respektabilno prvo poluvrijeme bez kartona završilo je također i bez pogodaka. Mreža se ipak zatresla u 57. minuti kada Šiškov donosi Sućuranima minimalnu prednost, a pobjedu je potvrdio Klapež devet minuta kasnije. S nova tri boda Jadran je napravo značajan skok na prvenstvenoj ljestvici, ali mu nedostaje jedan bod da bude u gornjem dijelu tablice.

Jadran (KS): L. Katić, Čurčić, F. Katić, Baran, Marić-Arić, Buzov, Šiškov (81. Radić), Stude (46. Stojić), Klapež (70. Đuzel), Dević, Grubišić. Trener: Mario Ćutuk

Jadran (T): Bajamić, Krivić, Marijančević, Belajić, Sočo, Divić, Cvitanović, Koštić, Bokšić, Džoja (61. Batinić), Jonjić (80. Kadić). Trener: Jurica Karabatić

Zmaj (M) – Gošk 2:2 (1:0)

Makarska, stadion SC Makarska
Suci: Mirko Odrljin, Branimir Poljak, Tomislav Kujundžić Lujan
Strijelci: 1:0 Krištić 30', 2:0 Krištić 46', 2:1 Đuras 83', 2:2 Periš 90'+3'
Igrač utakmice: Miroslav Krištić (Zmaj M)

Dramatična završnica u Makarskoj donijela je bod Gošku koji se uspio 'iskoprcati' od dva pogotka zaostatka u samo 46 minuta igre. A oba pogotka za domaće postigao je Krištić, koji je prvo u 30. minuti zabio za vodstvo, a onda u prvoj minuti drugog poluvremena 'lansirao' Zmaj prema drugoj prvenstvenoj pobjedi. Baš se u to vrijeme trener Zmaja Darko Dražić preselio na 'tribine' jer ga je sudac Odrljin isključio zbog vrijeđanja za vrijeme poluvremena. Gošk je svom silom pokušao doći do bodova, a to im je i uspjelo tek u završnici. Đuras je u 83. minuti zabio za 2:1, da bi u drugoj sudačkoj nadoknadi gosti iznudili kazneni udarac. Premda ga nisu uspjeli realizirati, Periš je ipak iz odbijanca zabio za konačnih 2:2.

Zmaj (M): Brkulj, Rakić (55. Gojak), Lozina, Žižić, Serdarević (76. Brnić), Krištić, Šalinović, Dam. Rašić, Ivanda (59. Antunović), Vuksan, Dan. Rašić. Trener: Darko Dražić

Gošk: L. Zec, Barun, Sunara (53. Blažević), Karaman, Baran, Konsa (73. Vrbat), Đuras, Bučić (62. Projić), Periš, Šarić, Duvnjak. Trener: Radoslav Tomas