Odigrane su utakmice 3. kola 2. HRL – jug za seniorke. Najzanimljiviji susret odigrao se u Kaštelima gdje su Trogiranke pobjedom 17:16 preuzele vrh prvenstvene ljestvice.

Marina Kaštela – Trogir 58 16:17 (9:10)

Kaštel Sućurac, Gradska dvorana Sokolana
Suci: Hrvoje Jakelić, Živko Milardović
Igračica utakmice: Ilijana Bodrožić (Trogir 58)

U derbiju kola, izravnom dvoboju za prvo mjesto rukometašice Trogira 58 odnijele su zasluženu pobjedu. Bila je to izrazito čvrsta rukometna utakmica, netipična po tome što je palo svega 33 pogotka, od čega više od polovice u prvom poluvremenu. Utakmica u egalu, s dosta neiskorištenih napada i obrana raspoloženih golmanki na na kraju se prelomila pred kraj drugog poluvremena kada gošće sa 12:12 uspijevaju pobjeći na 15:12. Do tada se doslovno igralo pogodak za pogotkom, ali manjak koncentracije Marine u završnici utakmice ipak je koštao porazom.

Marina Kaštela: Bradarić-Šljujo, M. Strmečki, Maleš, Zebić, Mustapić-Jogun (6), Mlinar, Pintar (2), A. Jurko (2), Krželj (3), M. Jurko, Šarić (3), Lučić, Ćoko, Varnica, Čatelov. Trenerica: Željka Kovač

Trogir 58: Čavar, Dragaš, Cvijić (1), Čaleta (2), Radić (2), Bolanča, Piteša (1), Pavković, N. Tomić (1), M. Tomić (4), Gašpić (1), Bodrožić (5), Civadelić. Trenerica: Iavn Mitarr