MEVZA LIGA
Odbojkašice OK Kaštela poražene su u trećem kolu MEVZA lige. Rezultatom 3:0 bolje su bile aktualne prvakinje Slovenije Nova KBM Branik iz Maribora.

Nova KBM Branik Maribor – OK Kaštela 3:0
(25:18, 25:10, 25:23)

Maribor, dvorana Lukna
Suci: Siniša Isajlović, Boško Milić
Igračica utakmice: Lorena Lorber Fijok (Nova KBM Branik Maribor)

Očigledna razlika u kvaliteti bio je glavni 'krivac' uvjerljive pobjede višestrukih prvakinja Slovenije. Kaštelanske odbojkašice teško su pratile ritam domaćih igračica, što se osobito osjetilo u prvom i drugom setu. U trećem setu 'Malene' su pokazale da se uz koncentriranu igru ipak mogu nositi s jačima od sebe. Pri vodstvu 17:14 za Nova KBM Branik krenula je odlična serija gostujućih napada koji su im donijeli prednost od 19:17. Međutim, bio je to samo privremeni 'bljesak' prije kraja utakmice.

Nova KBM Branik Maribor: Milošič (1), Košenina (12), Pahor, Dobaj, Bačko, Stojiljković (3), Šijanec, Kramberger, Sobočan (13), Ramić, Pintar (11), Galić (1), Lorber Fijok (12), Krajnc. Trener: Radovan Gacič

OK Kaštela: Ninčević, Stanović (10), Prkačin (4), Vranković (2), Rimac (4), Ćurak, Glavina (2), Kurtović (1), Parčina, Matas, Vukić (8). Trener: Zoran Grgantov