2. ŽUPANIJSKA LIGA
U sedmom kolu 2. ŽNL palo je pregršt pogodaka, a najmanje na utakmici Vinjana i Vala koju su gosti pobijedili rezultatom 2:1.

Vinjani – Val 1:2 (1:0)

Vinjani, stadion Dovica
Suci: Nikola Tomić, Ante Buzov, Toni Barić
Strijelci: 1:0 Suman 8' (ag.), 1:1 Lovrić 75', 1:2 Radanović 90'
Igrač utakmice: Marko Radanović (Val)

Pogodak u sudačkoj nadoknadi za sva tri boda – za domaćina očaj, a za goste ogromno slavlje. A glavni 'krivac' bio je Marko Radanović koji je na početku sudačke nadoknade donio Valu važnu pobjedu. K tome dodajmo da su domaćini vodili više od sat vremena, budući da je Suman nespretnim autogolom donio Vinjanima ranu prednost u osmoj minuti. Uslijedila je čvrsta i tvrda utakmica, da bi u 75. minuti Lovrić kao pogođena zamjena izjednačio za Val. No, Radanovićev pogodak donio je preokret Valu koji je tako dobio izravnu bitku za vrh i pobjegao na šest bodova prednosti.

Vinjani: Kukulj, Lozo, Pandžić, Karin, M. Kljenak, Mikulić, Topić (76. Maras), Đerek (80. Jović), Klapirić (68. Vlašić), Đuzel, Bago. Trener: Alen Kljenak

Val: Odžak, Šimunović, Suman, Plazibat, Roje (68. Stanković), Radanović, Matetić (59. Lovrić), Bekavac, Banovac, Buljan, Aleksić (68. Družianić). Trener: Vinko Šarić