2. ŽUPANIJSKA LIGA
Deveto kolo 2. Županijske lige otvorilo je šest momčadi od kojih su tri domaće upisali pobjede. Val je u ulozi domaćina dočekao Jadran iz Supetra, a utakmica je prekinuta u petoj minuti zbog manjka igrača EKIPE IZ Supetra..

Val će u devetom kolu do pobjede za zelenim stolom, budući da je utakmica protiv Jadrana iz Supetra prekinuta iz bizarnog razloga. Naime, gosti su stigli u Kaštel Stari s dvanaest igrača među kojima trojica nisu imala uredno ovjerene liječničke preglede. Nakon što je delegat odbio prihvatiti te igrače za zapisnik, oni su protestom odugovlačili s početkom utakmice, a njima se pridružio još jedan igrač sa ispravnim liječničkim pregledom. Na nagovor delegata utakmica je ipak počela, a gosti su krenuli s osam igrača.

Val je vrlo brzo iskoristio veliku brojčanu prednost pa je u trećoj minuti golom Radanovića poveo s 1:0. Međutim, nakon toga vratar gostiju prijavio je da je ozlijeđen te je napustio teren. Potom su gosti izveli centar te je još jedan igrač Jadrana prijavio ozljedu i sjeo na teren. Budući da je Jadran ostao na svega šest igrača za igru, glavni sudac utakmice bio je primoran prekinuti utakmicu. Val će tako ubilježiti tri boda za zelenim stolom, a što će biti s Jadranom tek nam preostaje vidjeti.