U subotu je odigrano pet utakmica 10. kola 1. Županijske lige, među kojima je kaštelanski Gošk remizirao s Omladincem odigravši 1:1. Jadran iz Kaštel Sućurca igra u nedjelju u Stobreču.

Gošk – Omladinac 1:1 (1:1)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Drago Pavić, Stjepan Šušnjara, Mislav Lolić
Strijelci: 1:0 Bučić 18', 1:1 Biskupović 45'
Igrač utakmice: Ivan Biskupović (Omladinac)

Nogometaši Goška odigrali su neodlučenih 1:1 protiv Omladinca, ostvarivši bod koji bi se za njih moglo reći da je doista 'mršav'. Protiv momčadi koja je do sada upisala samo dvije pobjede ipak se očekivalo slavlje, a ovako se uzastopna kriza bez pobjede produžila na pet utakmica. Gošk je cijelu utakmicu imao nešto veću inicijativu, što je prvotno pokazao u 18. minuti kada je Bučić zabio za 1:0. Kako su minute odmicale, činilo se da će tim rezultatom Gošk otići na poluvrijeme, ali je Biskupović mislio drugačije te je minutu prije predaha zabio za izjednačenje. Premda su momčadi u nastavku utakmice marljivo radile na postizanju pobjedničkog pogotka, mreže su mirovale.

Gošk: L. Zec, Sunara, Šarić, Gazibara, Baran (24. Vrbat), Konsa, Đuras, Karaman, Periš, Bučić (89. Botica), Vidović. Trener: Radoslav Tomas

Omladinac: Puharić, Čolić (46. Gagić), Lozić, Ćopo, Šimić, Katić, Biskupović, Nerlović, Podrug, Pastuović (64. Kapitanović), Vrdoljak (89. Božić). Trener: Vinko Marača