CROATIA OPEN
Na 28. Judo turniru Croatia open, koji se održao u Splitu, nastupili su predstavnici osam klubova u konkurencijama U10, U12 i U14,  a među njima i mladi članovi JK Kaštela, koji su na kraju natjecanja osvojili ekipno drugo mjesto.

Najuspješniji među Kaštelanima i Kaštelankama bili su Toma Batinović u U14 do 46 kg, Gabriela Biluš-Gagić u U12 do 48 kg, Ivan Brnada u U14 poviše 66 kg, Tea Mišković u U14 do 57 kg, Karlo Pušnik u U10 do 27 kg, Marko Rajčić u U12 do 46 kg, Roko Rozga u U14 do 42 kg, Martina Tučaj u U12 do 36 kg te Toma Vujić u U12 poviše 55 kg, koji su osvojili zlatne medalje.

Nina Arambašić u U12 do 36 kg, Toni Balov u U12 do 50 kg, Marko Rajčić u U14 do 46 kg, Roko Rozga u U12 do 42 kg i Iva Vučić u U14 poviše 63 kg na ovom su se natjecanju okitili srebrnim medaljama.

Brončane medalje osvojili su Roza Batinović u U10 do 28 kg, Ivica Duvančić u U14 do 42 kg, Tonka Hrga u U14 do 57 kg, Andrija Ljubić u U12 do 34 kg,  Nika Mujan u U12 do 48 kg,  Marija Škopljanac u U12 do 36 kg i Lucia Vržina u U10 do 36 kg.

Nešto slabiji rezultat, osvajanjem petih mjesta u svojim kategorijama, ovog su puta ostvarili Antonio Arambašić, Lana Balov, Lovro Jaman i Petar Martinović.

Mlade judaše na natjecanju su vodili treneri Boško Rozga, Ante Batinić i Jerko Mrković, a među sudcima bila su i dvojica kaštelanskih sudaca Nenad Buzov i Ivan Stojković.