2. ŽUPANIJSKA LIGA
U 10. kolu 2. Županijske lige nogometaši Vala upisali su pobjedu protiv Glavica 1991 s minimalnih 1:0. Bio je to subotnji dan gostujućih pobjeda, a kolo će se zaključiti u nedjelju utakmicom Mosora i Čaporica-Trilj.

Glavice 1991 – Val 0:1 (0:0)

Glavice, stadion SC Glavice
Suci: Ante Znaor, Mihovil Jukić, Josip Serić
Strijelac: 0:1 Aleksić 76'
Isključeni igrači: 82' I. Vuković (Glavice), 90' Bekavac (Val)
Igrač utakmice: Duje Aleksić (Val)

Još jedna minimalna pobjeda Vala sasvim je dovoljna da usamljeno drži vrh 2. Županijske lige. Ovoga puta do pobjede ih je vodio mladi napadač Duje Aleksić koji je tek u završnici susreta zabio pobjedonosni pogodak. No, rezultat je zasjenila izrazito gruba igra domaće momčadi koja je rezultirala s čak deset žutih i jednim crvenim kartonom. Glavice su u 82. minuti ostali s igračem manje zbog verbalnog vrijeđanja suca od strane Ivana Vukovića, ali se do kraja utakmice brojčano stanje ipak izjednačilo jer je gostujući igrač Zvonimir Bekavac u 90. minuti također isključen zbog drugog žutog kartona.

Glavice 1991: Matić, Dolić, Matas, Bošković (77. Labrović), I. Vuković, A. Vuković (53. Tadić), Tomašević, Jukić, Đipalo, Bikić (67. Žigo), Milanović.

Val: Odžak, Šimunović, Buljan, Plazibat, Radanović, Lovrić (70. Matetić), Družianić (88. Suman), Aleksić (90. Udovičić), Stanković, Bekavac, Banovac.