Odigrano je 8. kolo 1. HRL – jug u kojem je u svih šest utakmica slavio domaćin. Među njima je i Ribola Kaštela koja je sa 26:21 nadigrala Hrvatski dragovoljac.

Ribola Kaštela – Hrvatski dragovoljac 26:21 (13:12)
Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ivan Grbavac, Siniša Ravlić
Igrač utakmice: Velimir Krokar (Ribola Kaštela)

U očekivano tvrdoj i borbenoj utakmici rukometaši Ribole Kaštela ubilježili su dva važna prvenstvena boda. Premda je Ribola slavila s pet pogodaka razlike, vrijedi istaknuti kako je rezultat u većini utakmice bio na strani gostiju. Ribola je cijelo prvo poluvrijeme bila u zaostatku, a tek je pred predah serijom 3:0 stigla do vodstva od 13:12. U nastavku utakmice vrlo izjednačena utakmica, igralo se pogodak za pogotkom, a na Ribolin mlin krenulo je sredinom nastavka utakmice kada su poveli sa 21:20. Nakon toga domaći rade seriju 5:1 te zaključuju posao pred svojim navijačima.

Utakmicu je inače obilježio veliki broj sedmeraca, osobito na korist gostiju – čak dvanaest od kojih je iskorišteno osam. Također su se istaknuli pojedinci, Banovićevih osam pogodaka sa strane gostiju te Krokarovih sedam u pobjedi domaćih.

Ribola Kaštela: Meštrović (1o), Ilić (1), Milas, Pavlov (1), Tadin Knezović, Krokar (7), Džakula, Dodig, Milinović (4o), Kovačević (2), Kedžo (5), Mirat (1o), Ivanišević (5), Vujičević (5), Fistonić, Mikas. Trener: Davor Bujas

Hrvatski dragovoljac: Glavaš, H. Jakelić (3), Perić (7), Klarić, Banović (8), S. Maleničić, Kutleša, Vukasović, Mikulić (2), Pocrnja, M. Maleničić (1), B. Jakelić, Varvodić, Zebić, Urličić. Trener: