Do druge uzastopne pobjede u srednjoeuropskoj MEVZA ligi odbojkaši Mladosti Ribole Kaštela došli su odličnom igrom protiv Mladosti iz Brčkog.

Mladost Brčko – Mladost Ribola Kaštela 0:3
(22:25, 22:25, 19:25)

Brčko, dvorana Gimnazija-Magnet
Suci: Gyula Tillmann, Tibor Halasz
Igrač utakmice: Ivan Zeljković (Mladost Ribola Kaštela)

Kaštelanski odbojkaši s tri boda vraćaju se iz dvorane bosansko-hercegovačkog prvaka. Rezultatom 3:0 gosti su 'pomeli' domaćina i tako nakon dugo vremena povezali dvije europske pobjede. Premda 3:0 zvuči lagan rezultat, tijek susreta ipak je govorio malo drugačije. Domaćin je agresivnom igrom poveo sa 7:2, ali se gostujuća Mladost pomalo uspjela vratiti te preokrenuti za vodstvo u setovima. U drugom setu Mladost Ribola Kaštela djelovala je stabilizirano, dok su ih domaćini rezultatski pratili 'u stopu'. Pri rezultatu 16:15 za goste uslijedila je njihova serija od 6:1 čime rade veliki korak prema 2:0. U posljednjem setu ponovo slična situacija, Kaštelani su još jednom kod vodstva 16:14 napravili seriju od 5:2 i tako otići do zaslužene pobjede.

Mladost Brčko: Lukić, Delić, Trakić (1), Ćendić, Colo (1), Eminović (2), Sokolar (3), Vojak (5), Gajić (6), Vidović (2), Divljan, Božić (18), Tanić, Cirić. Trener: Branko Mišič

Mladost Ribola Kaštela: Perić (6), Solbrig (8), Giljanović (4), Matoković (14), Ivić, Medan (1), Zeljković (11), Cikojević, Šućur, Pervan, Šuker (3). Trener: Ivan Rančić