Odigrano je 10. kolo 1. HRL – jug, zanimljivo nadasve po tijesnim pobjedama pojedinih momčadi. Ribola je s 25:24 bila bolja od Senja, ali definitivno treba spomenuti i pobjedu Trogira u posljednjoj sekundi utakmice.

Ribola Kaštela – Senj 25:24 (13:12)

Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Lovro Kasunić, Sašo Nikolovski
Igrač utakmice: Nikola Kedžo (Ribola Kaštela)

Kaštelanski rukometaši iskoristili su poraz Buzeta od Kozale te s nova dva boda skočili na treće mjesto prvenstvene ljestvice uoči posljednja dva susreta jesenskog dijela prvenstva. Bila je to rezultatski neizvjesna utakmica, premda je većinu susreta vodila Ribola sa po dva pogotka razlike. Gosti su bolje otvorili susret, no vodstvo im je trajalo do 6:4 kada domaćin preuzima inicijativu i stečeno vodstvo više ne gubi. Ipak, gosti su bili dosta blizu, svojom igrom nisu dali da se Ribola 'razmaše'. Tek jednom sredinom drugog poluvremena domaćin je pobjegao na četiri pogotka razlike (21:17), no samo nekoliko minuta kasnije bilo je 23:22. Pobjeda Kaštelana ipak nije došla u pitanje, u zadnjih deset minuta odigrali su čvrsto u obrani i zadržali goste podalje od bodova.

Ribola Kaštela: Meštrović, Ilić (3), Milas (3), Pavlov, Čićmir, Krokar (2), Tadin Knezović, Dodig (1), Milinović, Kovačević (2), Kedžo (6), Šegrt, Ivanišević (4), Vujičević (4), Fistonić, Mikas. Trener: Davor Bujas

Senj: Janušić, Vlatković, Barbić (6), Krajcar (6), Cvjetković, Čulinović, Rak, Kačanić (3), Nekić (1), Deželjin (3), Krmpotić (2), Stanić (1), Montanari-Knez (2), Jeličić. Trener: Josip Štokić