TURNIR U ZAGREBU
Na 27. međunarodnom turniru „Kup Lika“ održanom u Zagrebu, gdje je nastupilo 392 mladih judaša i 207 judašica, kaštelanski judaši ponovno su osvojili niz medalja.

Za JK Kaštela zlatnu medalju osvojio je judaš Nikola Zorotović u U18 do 60 kg. Srebrne medalje pripale su  Filipu Botiću u U16 do 50 kg, Ivanu Brnadi u U14 do 66 kg, Niki Perišić u U18 poviše 70 kg te Jakovu Žuniću u U16 do 60 kg.  Filip Botić u U18 do 50 kg, Maja Franić u U18 poviše 70 kg, Roko Škomrlj u U18 do 66 kg te Martina Raca u U16 poviše70 kg i u U18 poviše 70 kg, osvajači su brončanih medalja.

Brončane medalje osvojili su i judaši JK Dalmacijacement i to Laura Kesovija u U12 do 36 kg, Nora Gagić u U14 do 63 kg i Luna Boljat Vrbatović u U14 poviše 60 kg.

Kaštelanski judaši osvojili su i niz plasmana bez medalja pa su se tako Luka Botić, Nina Perišić i Bruno Rozga iz JK Kaštela plasirala na peta, a Luka Botić i Jakov Žunić na sedma mjesta u svojim kategorijama.
Iz JK Dalmacijacement na peta mjesta u svojoj konkurenciji plasirali su se Lana Delić, Luka Delić i Lana Jerkunica.