Odigrane su prve utakmice šesnaestine finala CEV kupa u kojem je OK Kaštela ugostila zagrebačku Mladost. Bolje su bile gostujuće igračice rezultatom 3:0.

OK Kaštela – HAOK Mladost 0:3
(17:25, 17:25, 23:25)
Suci: Anđelko Popović, Saadettin Deneri
Igračica utakmice: Božana Butigan (HAOK Mladost)

U razmaku od nekoliko dana odbojkašice HAOK Mladosti dva puta su istim rezultatom svladale Kaštelanke. Ovoga puta bilo je to u prvoj utakmici CEV kupa, a Zagrepčanke su još jednom pokazale razliku u kvaliteti. Već nakon prvog seta Mladost je otkrila svoje jasne namjere kojima je na mlin išao servis i blok. 'Malene' su otežano pratile ritam, osim u trećem setu kad nisu više imali što za izgubiti. Premda su prvi dio trećeg seta vodile, Mladost preokretom donosi glatku pobjedu. Uzvrat je za dva tjedna.

OK Kaštela:Ninčević, Stanović (11), Prkačin (6), Vranković (5), Ljulj, Rimac (3), Ćurak, Kurtović (1), Sudar, Parčina, Matas, Vatrov, Cvijović, Vukić (17). Trener: Zoran Grgantov

HAOK Mladost:Matić, Pavičić (11), Kačić-Bartulović, Butigan (12), Rajković, Štimac (3), Grbavica (10), Volmut, Freund, Marković, Deak, Vrbanc (11), Jurišić (9), Tomić. Trener: Saša Ivanišević