MEVZA LIGA
Odbojkašice OK Kaštela doživjele su novi poraz u srednjoeuropskoj MEVZA ligi izgubivši od Banja Luke s uvjerljivih 3:0.

UOK Banjaluka Volley – OK Kaštela 3:0
(25:9, 28:26, 25:19)
Banja Luka, dvorana Borik
Suci: Sanja Miklošič, Marko Seifried
Igračica utakmice: (UOK Banjaluka Volley)

Kaštelanke se iz Banja Luke vraćaju bez bodova, potopljene rezultatom 3:0 u zasluženoj pobjedi domaće ekipe. Loš ulazak u utakmicu gostujućih igračica koštao je uvjerljivim vodstvom Banja Luke od 8:1. Njihova prednost nije popuštala do kraja seta, dapače, rasla je do čak šesnaest poena razlike.

OK Kaštela uspjela se probuditi u drugom setu, u kojem su čitav set držale vodstvo, ali u završnici su dozvolile banjalučkim odbojkašicama da preokrenu rezultat u svoju korist. S velikih 2:0 domaćim igračicama bilo je puno lakše ući u treći set kojeg su izgurale do 25:19 i konačnih 3:0.

UOK Banjaluka Volley: Ti. Đapa (8), Šorak (11), Švraka, Ta. Đapa (1), Šakotić (2), Marković, Vujnić (12), Biberdžić, Kovačević (8), Ivković, Plavšić, Glišić (5), Mihajlović. Trenerica: Radmila Marković

OK Kaštela: Ninčević (2), Stanović (13), Prkačin (6), Vranković (3), Ljulj, Rimac (4), Ćurak, Parčina, Kurtović, Matas, Vukić (9). Trener: Zoran Grgantov