KUP SNJEŽANE UŠIĆ
U odgođenoj utakmici 1. kola Kupa Snježane Ušić između Dubrovnika i Kaštela prolaz dalje osigurala je gostujuća ekipa pobjedom od 3:1.

ŽOK Dubrovnik – OK Kaštela 1:3
(25:23, 13:25, 12:25, 13:25)
Dubrovnik, dvorana Gospino polje
Suci: Ivica Špadina, Dinko Ninić

Odbojkašice OK Kaštela očekivano su se domogle drugog kola Kupa Snježane Ušić pobjedom u Dubrovniku rezultatom 3:1. Početak za favorizirane Kaštelanke nije bio baš bajan. Premda su povele sa 8:4, Dubrovčanke preokreću rezultat u svoju korist i sa 25:23 uspijevaju povesti u utakmici. No, to je bilo sve od njih tu večer. Kaštelanke su u sljedeća tri seta potpuno zavladale parketom i zasluženo pobijedile s ukupno 3:1. Dominacija je bila osobito vidljiva u trećem i četvrtom setu u kojem su se gošće već na početku rezultatski lako odvojile. U sljedećem kolu sredinom veljače OK Kaštela igrat će protiv Poreča.

ŽOK Dubrovnik:Lolić, Ivaniš, Jakić, Šilje, Ramić, Marinović, Đurić, Buzolić, Ma. Vreća, Dilberoić, Drobac, Stipanović, Daničić. Trenerica: Mirjana Vreća

OK Kaštela: Ninčević, Stanović, Prkačin, Vranković, Ljulj, Rimac, Ćurak, Kurtović, Sudar, Parčina, Matas, Vukić. Trener: Zoran Grgantov