I drugi kaštelanski klub u ženskoj Superligi startao je pobjedom u drugom dijelu prvenstva.

OK Marina Kaštela – HAOK Rijeka CO 3:1
(22:25, 25:17, 25:15, 25:20)
Kaštel Stari, gradska dvorana
Suci: Ksenija Jurković, Tin Vedriš

Marina Kaštela po treći put ove sezone svladala je odbojkašice Rijeke i tako došla do važna tri boda na startu drugog dijela natjecanja. Pobjeda je stigla nakon preokreta koji je uslijedio u drugom setu. Naime, Riječanke su se izvrsno postavile na početku utakmice te brzim vodstvom od 7:2 stvorile 'zalihu' prednosti za osvajanje prvog seta. Premda je Marina uspjela dostići rezultat na 16:16 te čak povesti sa 20:19, gošće su ipak povele s 1:0.

Tada je uslijedila 'osveta' Marine koja je u naredna dva seta potpuno nadigrala protivnice, a onda u četvrtom setu 'zaključila posao'. Doduše, Rijeka se u trećem setu držala u egalu do 11:10, a onda je Marina uspostavila nezaustavljivu seriju. Ključnim se pokazao spomenuti četvrti set kojeg su domaće igračice osvojile, ali tek nakon što su ponovo morale dostizati vodstvo Rijeke. U dva navrata pet razlike (8:13; 9:14), a Marina je uspješno odgovorila na taj izazov i zapečatila tri boda.

OK Marina Kaštela: Karadža, Botić, Subašić, Grizelj, Rožić, Dežulović, Kalman, Teklić, K. Zdilar, Barać, J. Zdilar, Ćurak, Apostolski. Trener: Milorad Krunić

HAOK Rijeka CO:Bakarčić, Sulić, Volarić, Štiglić, Kesten, Žarković, Gerdević, Vrban, Popić, Cvitković, Mioč, Fabris. Trener: Igor Lovrinov