Odbojkašice Marine Kaštela preuzele su prvo mjesto prvenstvene ljestvice pobijedivši Ennu Vukovar rezultatom 3:2.

ŽOK Enna Vukovar – OK Marina Kaštela 2:3
(23:25, 25:19, 25:12, 23:25, 10:15)

Vukovar, dvorana OŠ D. Tadijanović
Suci: Igor Pihler, Željko Grgas

Novu pobjedu Marinke su upisale na teškom gostovanju u Vukovaru, protiv izrazito iskusne ekipe uspjele su izvući maksimum. Da neće biti laka utakmica pokazao je prvi set. Gošće su većim dijelom vodile, u jednom trenutku imale pet poena prednosti (17:12), no serijom 9:2 domaće odbojkašice dolaze u vodstvo. Ono nije dugo trajalo jer je u seriju 'upala' Marina koja stiže do 1:0.

U drugom setu vidjeli smo izjednačeniju utakmicu do rezultata 11:11. Enna Vukovar tada preuzima konce igre, bježi na nedostižnih 20:12 i stiže do izjednačenja (1:1). Potom je uslijedio još jedna dominantna igra domaćih igračica koje sa 25:12 dolaze nadomak pobjede. Marina se nije predala, već hrabro odvela susret u peti set u kojem je sa 15:10 proslavila preokret.

ŽOK Enna Vukovar: Bilić, Pejaković, Ćirić, Kelava, Vučković, Orlić, Majer, Đerić, Vujović, Savić, Lukić. Trenerica: Ivana Džamarija

OK Marina Kaštela: Karadža, Botić, Subašić, Dežulović, Kalman, Teklić, K. Zdilar, Barać, J. Zdilar, Ćurak. Trener: Milorad Krunić