U 11. kolu 2. HRL – jug rukometašice Marine Kaštela upisale su novu pobjedu, kojom su izbile na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

ŽRK Marina Kaštela – RK Orkan 27:22 (16:11)
Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Stipe Torbarina, Šime Torbarina
Igračica utakmice: Irena Mustapić-Jogun (ŽRK Marina Kaštela)

Protiv uvjerljivo posljednje ekipe prvenstva,  Marinke su upisale i uvjerljivu pobjedu. Nije to, doduše, bila pobjeda kao u prošlom međusobnom srazu (41:8), ali pišu se dva vrijedna boda. Gošće su u nastavku prvenstva puno konkretnije, što su pokazale i u ovom susretu.
Marina se nije uspjela tako lako rezultatski odvojiti, premda se ni u jednom trenutku utakmice nije našla u rezultatskom minusu.  Ribičić i Šćurla vukle su Orkan najveći dio susreta, dok su s druge strane Mustapić-Jogun i Čatelov osiguravale Marini prednost. Sredinom drugog poluvremena Orkan je posljednji put došao na pogodak zaostatka za Marinom (20:19), a potom je uslijedila serija 5:1 koju domaće igračice lansira prema sedmoj prvenstvenoj pobjedi.

ŽRK Marina Kaštela: Matijaš, Maleš (1), Zebić (1), Mlinar, Pintar (3), A. Jurko (1), Jerkunica, Šarić (4), Mustapić-Jogun (9), Lučić, Ćoko, Varnica (1), Čatelov (7), Krželj. Trenerica: Željka Kovač

RK Orkan: Balić, Šćurla (10), Herceg, Banović (3), Vuković, Švragulja (1), Šinković, Mimica (1), Tafra, Ribičić (7). Trenerica: Sandra Martić