U 14. kolu 1. HRL – jug rukometaši Ribole Kaštela svladali su Mornar Crikvenicu rezultatom 28:19.

RK Mornar Crikvenica – RK Ribola Kaštela 19:28 (7:15)
Crikvenica, Gradska sportska dvorana
Suci: Petar Bulum, Nikola Carević
Igrač utakmice: Josip Kovačević (RK Ribola Kaštela)

Bila je to laka zadaća za vidno bolje Kaštelane. Već u prvih deset minuta gosti su se uspjeli odvojiti na nekoliko poena prednosti pa se do kraja prvog poluvremena rezultat odvijao uglavnom na sedam do osam razlike. U nastavku utakmice Ribola je potvrdila svoju dobru igru, uglavnom je napadima dirigirao Kovačević koji je na koncu ubilježio osam pogodaka. Domaćin se najviše oslanjao na Lušića i Ćupića, oni su postigli 16 od ukupno 19 pogodaka, ali bez podrške ostalih bodovi su jednostavno bili predaleko.

RK Mornar Crikvenica: Zena, Prpić, Oroši, Lušić (9), Brozičević, Derossi, Zdunić (1), Car (2), Ćupić (7), K. Domljan, Mijić, Daskijević, Stupar, Turčinov, I. Domljan, Dragičević. Trener: Tomislav Čupić

Ribola Kaštela:Meštrović, Ilić (1), Milas (2), Malnar, Milković, Krokar (4), Javorčić, Cvjetković (3), Dodig, Mirat, Kovačević (8), Randić, Ivanišević (3), Vujičević (2), Džakula, Mikas (5). Trener: Davor Bujas