Petnaesto kolo 1. Županijske lige zaključeno je u jednom danu, i to vikendom domaćina koji nisu doživjeli nijedan poraz.

GOŠK – Imotski 2:1 (0:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Luka Milin, Kristijan Kuduz, Matko Palada
Strijelci: 0:1 Marinović 59', 1:1 Đuras 62', 2:1 Karaman 73'
Igrač utakmice: Deni Đuras (GOŠK)

Pogoci Đurasa i Karamana vrijedila su tri boda u dvoboju GOŠK-a s Imotskim. Nakon mršave nule u prvih četrdeset i pet minuta, drugo poluvrijeme počelo je drugačije. Kao da je nagovijestilo mini golijadu koju će otvoriti gosti. Oni su preko Marinovića u 59. minuti došli do vodstva. Slavlje Imoćana trajalo je svega tri minute kada GOŠK-ov najbolji strijelac Đuras zabija za izjednačenje. U nastavku susreta domaćin je prebacio stvari na svoj mlin i pogotkom u 73. minuti uzeli zaslužena tri boda.

GOŠK: L. Zec, Erceg, N. Zec, Baran, Gazibara, Božina (64. Mikelić), Vranješ (46. A Šarić), Karaman, Duvnjak, Đuras (89. Grančić), Simpson. Trener: Željko Škopljanac

Imotski: Duvnjak, Grbavac, Šimić, Grizelj (83. Peko), Brkan, Brečić (85. Vujčić), Topić, Katavić, Marinović, Katuša, Peko. Trener: Ante Knezović

OSK – Jadran (KS) 3:0 (2:0)

Otok, stadion Gola Brda
Suci: Srećko Pleština, Josip Serić, Josip Češljar
Strijelci: 1:0 Ma. Bašić 18', 2:0 Bitunjac 44', 3:0 Bitunjac 88'
Igrač utakmice: Petar Bitunjac (OSK)

Jadran je na gostovanju kod OSK-a doživio hladan tuš. Rezutlat od 3:0 dovoljno pokazuje koliko je domaćin igrao bolje, s tim da je s prigodama u drugom poluvremenu taj rezultat mogao biti još veći. Jedino upitno ostaje je li Bitunjac u 44. minuti zabio iz nedozvoljene pozicije, na što su Sućurani sugerirali, ali bez uspjeha.

OSK: Cvrlje, Buljan (46. P. Bašić), Ma. Bašić, I. Bašić, Jukić (76. Milanović-Trapo), Katić (77. Šušnjara), Marković, Norac-Kevo, Vučemilović-Alegić, Romić, Bitunjac. Trener: Petar Bašić

Jadran (KS): L.Katić, Jukić (46. T. Stefanović), Čurčić, Baran, Marić-Arić, Buzov, Stude, L. Stefanović, Dević (73. M. Jurić), Grubišić, Šiškov (83. Radić). Trener: Mario Ćutuk