Rukometaši Ribole Kaštela i Metković Mehanike podijelili su bodove u utakmici 15. kola 1. HRL – jug odigravši 26:26.

RK Ribola Kaštela – RK Metković Mehanika 26:26 (13:12)
Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ivan Grbavac, Siniša Ravlić
Igrač utakmice: Matej Milas (RK Ribola Kaštela)

U rezultatski možda najnapetijoj utakmici sezone za Kaštelane rezultat 26:26 sasvim je zadovoljavajući ishod. Bili su domaćini u dobrom dijelu utakmice u zaostatku, u nekim trenucima i do četiri pogotka razlike, ali su se upornom igrom vratili u susret. Premda je Ribola s vodstvom otišla na poluvrijeme, mora se priznati kako je rezultat 13:12 bio tek drugo vodstvo domaćih u prvom poluvremenu. U nastavku utakmice mlin se ponovo pokrenuo na stranu Metkovčana koji su uspjeli pobjeći na dva razlike. U  završnici susreta Ribola od 22:24 radi preokret na 25:24 i 26:25 te se tako stavlja u poziciju pobjednika. Međutim, Jurković u posljednjoj minuti zabija za izjednačenje i konačni ishod.

RK Ribola Kaštela:Meštrović, Ilić (4), Milas (8), Malnar, Milković, Krokar (2), Javorčić, Cvjetković (3), Dodig (1), Mirat, Kovačević, Randić, Ivanišević (6), Vujičević (2), Džakula, Mikas. Trener: Davor Bujas

RK Metković Mehanika: Bezer (4), Marković, Cvitanović (6), Bošković (3), Talajić, Gnječ (1), Čotić, Jurić (1), Kozina, Jurković (3), Milas, Mataga (1), Džono (3), Marević (4), Krešić. Trener: Filip Romić